Rodzice o nas

Zaczęliśmy przygodę z Fregatą kilka lat temu. To dobre miejsce na mapie Trójmiasta, pełne wspaniałych otwartych, sympatycznych rodzin. Mamy duże wsparcie w procesie wychowawczym zarówno od tutorów rodzin jak również dzięki uczestnictwie w Akademii Familijnej. Wysoko oceniamy poziom edukacji w placówce. Nasze córki bardzo lubią swoją szkołę. Polecamy!
Marta i Stefan Anzelewicz
Jesteśmy związani z Fregatą od ponad dziewięciu lat. Wybór tej szkoły okazał sie obfity w owoce. Dla nas to niespotykana okazja aby odkrywać i pogłębić swoje kompetencje jako rodziców, dla naszych córek to miejsce na rozwijanie i wzmacnianie swoich najlepszych cech. Nasza najstarsza córka - absolwentka Fregaty - dostała się do szkoły średniej pierwszego wyboru.
Emilia i Kamil Szczesiak
Do Fregaty posyłamy nasze najstarsze córki od wielu lat, ponieważ jest to miejsce, w którym dziewczęta nie tylko zdobywają ogrom wiedzy, ale także ćwiczą hart ducha i ciała. W tym roku nasza kolejna córka z ogromną radością rozpoczęła edukację w Szkole dla Dziewcząt Fregata. Ta radość towarzyszy również nam - Rodzicom. Cieszymy się, że możemy poszerzać grono naszych znajomych o kolejne zaangażowane w wychowanie swych dzieci Rodziny, że jesteśmy w miejscu, o które chcemy wspólnie dbać, w którym chcemy się wzajemnie wspierać.
Katarzyna i Piotr Stępińscy
W poszukiwaniu szkoły dla naszej najmłodszej córki kierowaliśmy się głównie myślą o znalezieniu placówki, której wartości przekazywane dzieciom w procesie edukacyjno-wychowawczym będą zbieżne z naszymi. Nie zawiedliśmy się. Fregata, realizując w sposób ciekawy i skuteczny wzrastanie i doskonalenie swoich wychowanków w cnotach chrześcijańskich, spełniła w pełni nasze oczekiwania. Dzięki nauce pracy nad sobą oraz stawianiu celów i ich realizacji w procesie tutoringu rodzinnego, a obecnie także rozwojowego, nasza dorastająca córka w sposób naturalny i chętny podejmuje trudne wyzwania, coraz lepiej uczy się gospodarować czasem i jest przy tym konsekwentna. Naszą wielką radością i wdzięcznością wobec Fregaty jest także rozwijanie nawyku czytania książek. To właśnie w czasach kiedy dzieci trudno jest oderwać od ekranów smartfonów, Ola, trzy lata temu uczennica III klasy, z niewielką pomocą mamy przeczytała Trylogię Sienkiewicza. Niezmiernie ważne dla nas, rodziców, jest fakt, że Ola zawsze z radością idzie do szkoły. Jest to dla nas dowód, że czuje się we Fregacie szczęśliwa.
ANNA I DANIEL JAŚKIEWICZ