„RODZICEM BYĆ: od przedszkola do matury”

Zapraszamy do rejestracji na Konferencję Fregaty „RODZICEM BYĆ: od przedszkola – do matury”.

Czy wiesz, jak rozwija się mózg Twojego dziecka i jakie zmiany w nim zachodzą, gdy staje się nastolatkiem? Czy wiesz jak te zmiany wpływają na zachowanie i funkcjonowanie nastolatka?

Czy chcesz posłuchać o tym, w jaki sposób lepiej radzić sobie z wychowaniem dzieci w rodzinie, na co zwrócić uwagę i jak w tym całym zamieszaniu czuć się szczęśliwym i spełnionym rodzicem?

Czy Twoje dziecko jest fonoholikiem? Czy wiesz jakie są Twoje zadania, żeby je przed tym uchronić? Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jakie zagrożenia dla Twojego dziecka niesie uzależnienie od smartfonów?

Na te i wiele innych pytań odpowiedzą znakomici prelegenci (Agnieszka Stefaniuk, prof. Marek Kaczmarzyk, dr Maciej Dębski) podczas konferencji „Rodzicem być: od przedszkola – do matury”.

Rejestracja możliwa pod poniższym linkiem:

Koszt udziału w konferencji – 20 zł (małżeństwo), opieka dla dzieci – 15 zł. Płatne przelewem przy rejestracji.

Serdecznie zapraszamy!