Szanowni Państwo!
Z radością informujemy, ze 19 września została podjęta uchwała, na mocy której 52 zdolnych uczniów z naszego regionu otrzyma Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego. Na opublikowanej liście nagrodzonych znajduje się 16 przedstawicieli szkół podstawowych, a pośród nich… Lena (VIII)! ❤
 
To ogromna radość dla naszej szkoły, bo wiemy, jak ciężko pracowała w ubiegłym roku nad uzyskaniem tytułu laureata w IV Olimpiadzie Literatury i Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych. Lena udowodniła, że systematyczna nauka i ogromny zapał to klucz do sukcesu. W tym roku ze spokojem podchodzi do wyłącznie dwóch egzaminów ósmoklasisty – ten z polskiego ma automatycznie zdany na 100%. 
 
Fakt, że została nagrodzona stypendium, to cudowne zwieńczenie jej pracy pod okiem jej rodziców oraz p, Aleksandry Grudzińskiej-Dec. Serdecznie gratulujemy, Leno!