Dziś, po ponad tygodniu kampanii wyborczej, nasze uczennice podjęły demokratycznie decyzję o wyborze swoich przedstawicielek w Samorządzie Uczniowskim oraz o tym, które nauczycielki przejmą w obecnym roku szkolnym funkcję ich opiekunów.

Choć nie było łatwo, bo każda uczennica miała sporo swoich wyborczyń, ostatecznie najwięcej głosów zdobyła Martyna z klasy VI, znana ze swoich świetnych umiejętności organizacyjnych. Jej zastępcą została Łucja z VII klasy, natomiast Matylda i Marianna, które także startowały w wyborach, zostały członkiniami SU.

Jeśli chodzi o opiekunów, to w naszej szkole tradycją jest, że uczennice wybierają 2 nauczycielki spośród całego grona pedagogicznego. W tym roku głosem większości są to: p. Sandra Kaszubowska oraz p. Karolina Rychlicka, a więc duet polonistyczno-matematyczny. Jesteśmy pewne, że zdziała cuda!

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy w trwającym roku szkolnym!