Dzisiaj, 4 września, oficjalnie rozpoczęliśmy rok szkolny we Fregacie dla Dziewcząt!

Klasy IV-VIII już o godzinie 7:00 znalazły się w Oliwie, aby wziąć udział w porannej mszy świętej. Po niej Pani Dyrektor na krótkim apelu powitała każdą z uczennic i życzyła… udanej wycieczki! Już o 8:30 dziewczęta wyruszyły bowiem do Miechucina, gdzie aż do środy będą brały udział w biwaku integracyjnym. Trzymamy kciuki za ich dobrą zabawę!

Klasy I-III przybyły zaś do Katedry na godzinę 9:00, aby wspólnie z uczniami innych fregatowych placówek rozpocząć rok szkolny od modlitwy. Po mszy nastąpił czas rozstań z rodzicami i wędrówek z Wychowawczyniami do klas, gdzie rozpoczęły się zajęcia. Dla klasy I było to nie lada wyzwanie! W końcu po raz pierwszy miały okazję ubrać się w szkolny mundurek i wraz z p. Katarzyną Halman poznać swoje nowe stoliki, szafki, tablice…

To był bardzo udany dzień!