Szanowni Państwo!

Z radością informujemy, że dzisiaj sześć naszych uczennic reprezentowało szkołę w Wojewódzkim Konkursie Fletowym „Grajmy Panu” i osiągnęło ogromny sukces.

Rokrocznie bardzo się cieszymy, gdy dziewczęta wyrażają chęć rozwijania swoich talentów i reprezentują naszą szkołę w konkursach przedmiotowych. Kiedy więc powracają rozpromienione, dumne i szczęśliwe, ze wzruszeniem przyjmujemy ich sukcesy. Szczególnie, gdy te przybliżają je do wymarzonych szkół średnich! Zajęcie jednego z trzech pierwszych miejsc w konkursie „Grajmy Panu” gwarantuje bowiem 2 dodatkowe punkty w procesie rekrutacji!

Serdecznie gratulujemy zarówno uczennicom, jak i ich rodzinom oraz nauczycielkom: p. Marii Nizio i p. Katarzynie Halman, które wspierały proces ich przygotowań do konkursu.