Wzorem ubiegłych lat, pragniemy serdecznie całą społeczność Fregaty, wszystkich naszych przyjaciół i absolwentki na Jasełka i Kolędowanie w pobliskiej auli Jana Pawła II. Spotkajmy się razem, wspólnie zaśpiewajmy i głośmy radość płynącą z Narodzenia Pana już w poniedziałek, 9 stycznia.

W przygotowaniach tego wydarzenia wzięły czynny udział wszystkie uczennice naszej szkoły. Nad całością przygotowań czuwa p. Sandra Kaszubowska, mając wsparcie całego zespołu nauczycielskiego.

Na miejscu będzie także można zobaczyć dzieła dziewcząt, które powstawały w minionych tygodniach na zajęciach technicznych i plastycznych, a także wspomóc nas poprzez udział w kiermaszu, z którego pozyskane środki posłużą nam do zakupu pieca do wypalania gliny i zakupu pomocy matematycznych!

Nie może Was więc zabraknąć tego dnia pośród nas!

 

/E.H.