Już 10 marca wyruszamy w niezwykłą podróż wraz z wszystkimi chętnymi dziewczynkami, które chciałyby poznać nas lepiej i uczyć się z nami od września. 🤗

W programie moc atrakcji, bo bez nich nie ma przecież morskiej przygody! Mamy nadzieję, że tego dnia spotkamy się z wieloma dzielnymi uczennicami, bo zaginiony skarb korsarzy to nie lada gratka! Jesteśmy ciekawe, co się w nim ukrywa… 🧐

Zaczynamy o 9.00, ale wszystkich serdecznie zachęcamy do rozpoczęcia tego dnia wspólną modlitwą podczas mszy świętej w naszej szkolnej Kaplicy im. Świętej Rodziny. 🙏

W programie m.in. zajęcia plastyczne, matematyczne, informatyczne, językowe, a także muzyczne i psychomotoryczne. Dzień zwieńczy wyprawa na poszukiwanie skarbu korsarzy, do którego fragmenty mapy uczennice zbiorą podczas pozostałych aktywności. Szczegółowy program dostępny będzie na naszym wydarzeniu na FB. 📜

Wszystkie uczestniczki morskiej wyprawy zjedzą wspólnie z uczennicami klas 1-3 obiad. Zapraszamy je także z własną śniadaniówką i wodą, bo morskie podróże potrafią skutecznie wzbudzić wilczy apetyt!

Zakończenie dnia przewidujemy na 14.30, a później zapraszamy na szkolną świetlicę. W tym czasie pani Dyrektor, Monika Wierzbicka, spotka się z chętnymi na rozmowę rodzicami. 📆

 

/E.H.