Z ogromną radością informujemy, że w rankingu szkół podstawowych 2024 w Trójmieście nasza szkoła zajęła 2 miejsce.
To nie przypadek! Mamy pomysł na wykształcenie absolwentek na młode kobiety pełne pasji i poszanowania dla drugiego człowieka, z wysokiej jakości zapleczem edukacyjnym. Konsekwentnie go realizujemy!
Dlaczego warto się u nas uczyć? Może oddajmy głos naszym uczennicom!
  • Są tu fajni nauczyciele, jest super informatyka i kaszubski! (II)
  • W naszej szkole nauczyciele patrzą na to, że mamy problemy od dziecka i na przykład biorą to pod uwagę oceniając. (V)
  • Nikt nie mówi, że to jest głupie, że się z kimś pokłóciłam. (V)
  • Mamy swobodę! Zawsze można porozmawiać z nauczycielem. Z każdym! (V)
  • Są tu tutorzy, na których można liczyć. (IV)
  • Sprawy nie są tu zamiatane pod dywan. (V)
  • Mamy wysoki poziom! I choć mamy obowiązkowe zajęcia, których nie ma w szkołach publicznych, to bardzo nam pomagają! (VII)
  • Mamy super wycieczki! (V)
  • Każdy pomoże… (III)
Pracujemy w nurcie edukacji spersonalizowanej, gdzie każda uczennica jest dla nas równie ważna. Pochylamy się nad ich potrzebami i dbamy, aby osiągały sukcesy na miarę swoich możliwości, z poszanowaniem ich godności oraz wolności.
Jesteśmy Szkołą Zrównoważonej Edukacji Cyfrowej, w której nie tylko mamy pomysł na odpowiedzialne rozwijanie kompetencji technologicznych, ale i nie boimy się digitalizacji. Stawiamy na innowacje pedagogiczne, które wzbogacają naszą ofertę edukacyjną i pomagają nam realizować nasz cel: inspirujemy nasze uczennice do wielkości – dbamy o to, aby nie bały się marzyć.
Poznajcie nas bliżej! Zapraszamy do kontaktu!