Rodzice o nas

Zaczęliśmy przygodę z Fregatą kilka lat temu. To dobre miejsce na mapie Trójmiasta, pełne wspaniałych otwartych, sympatycznych rodzin. Mamy duże wsparcie w procesie wychowawczym zarówno od tutorów rodzin jak również dzięki uczestnictwie w Akademii Familijnej. Wysoko oceniamy poziom edukacji w placówce. Nasze córki bardzo lubią swoją szkołę. Polecamy!
Marta i Stefan Anzelewicz
Jesteśmy związani z Fregatą od ponad dziewięciu lat. Wybór tej szkoły okazał sie obfity w owoce. Dla nas to niespotykana okazja aby odkrywać i pogłębić swoje kompetencje jako rodziców, dla naszych córek to miejsce na rozwijanie i wzmacnianie swoich najlepszych cech. Nasza najstarsza córka - absolwentka Fregaty - dostała się do szkoły średniej pierwszego wyboru.
Emilia i Kamil Szczesiak
Do Fregaty posyłamy nasze najstarsze córki od wielu lat, ponieważ jest to miejsce, w którym dziewczęta nie tylko zdobywają ogrom wiedzy, ale także ćwiczą hart ducha i ciała. W tym roku nasza kolejna córka z ogromną radością rozpoczęła edukację w Szkole dla Dziewcząt Fregata. Ta radość towarzyszy również nam - Rodzicom. Cieszymy się, że możemy poszerzać grono naszych znajomych o kolejne zaangażowane w wychowanie swych dzieci Rodziny, że jesteśmy w miejscu, o które chcemy wspólnie dbać, w którym chcemy się wzajemnie wspierać.
Katarzyna i Piotr Stępińscy